Çekim Hizmetleri

 


kamer.gif
6x8 Fuji

kamera1.gif
6x6 Hasselblad

kodakdcs14n.jpg
14 Megapixel Kodak Dcs14c

Elma_cop.jpg
Aktüel, reklam, sanayi fotoğraflarında 0.1 diyaframın bile ne kadar önemli olduğunu profesyoneller iyi bilir. FIRATCOLOR Endüstriyel çekim studyoları, toplu iğneden torna tezgahına, bir pirinç tanesinden dumanı üstünde pizza paketine kadar tüm ürün fotoğrafları için prosfesyonellerin hizmetindedir.

Storyboard üstünden ya da reji ile modelli reklam fotoğrafları... Siyasi kişi portreleri...

Leica'dan, 10 x 12.5 formata kadar mükemmel diapozitifler...Hasselblad, Linhof, Nikon, Canon, Mamiya, Leica, Fuji 6 x 8 kameralar... 14 Megapixel dijital fotoğraf makinaları

Reklam ajanslarının ve üretici kurumlarının bütün düşlerini film karelerine aktaracak mobilize stüdyo donanımları.Toplam 10.000 wat 5500 kelvin ışık kapasitesi. Zengin fon rezervi, alt ışıklandırma sistemleri ve durdurma aparatları.

Çekim hizmetlerinde FIRATCOLOR'ın sunduğu asıl fark; 50 yılını fotoğrafa vermiş usta SITKI FIRAT' In eleğinden geçerek film karelerine aktarılmasıdır.

cekim.jpg

VESİKALIK : Laboratuvarımızda acil kullanımlarınız için rotuşlu veya rotuşsuz dijital vesikalık çekim yapılmaktadır. Rotuşsuz vesikalık yaklaşık yarım saatte Rotuşlu 3 saat sonra teslim edilmektedir.

DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ : Bir andır aslında fotoğraf. Sonra o an yoktur. FIRATCOLOR dışçekim elemanları hep o anın peşindedir. Dağ bayır dolaşır, kurumların kare kare belgeselini hazırlar. Ultroviyolesiz ufuklar, berrak mavi gökyüzü, deformasyonsuz yapılar...

ARŞİV : Renk ve doku adına doğada ne varsa SITKI FIRAT arşivinde .... Dağlar, denizler, oteller, tarihi ve kültürell yapılar, meyveler, çiçekler . Takvim , poster ve tanıtım ihtiyaçlarınız için SITKI FIRAT arşivi hizmetinizde.

 

Atölyemizde yapılan stüdyo çalışmaları ve dış çekimlerden bazı örnekler

cekimler.jpg