İç Mekan Plotter Baskıları

kartuslar.jpg
6 renk kartuşlar

İnk-Jet Büyük Format Baskı (Plotter Çıkışları) : Corel - Powerpoint - Word - Freehand - Photoshop programlarından ve PDF, BMP, TIFF, EPS, PS, PSP, PDF, JPEG, RAW formatındaki dosyalarından iç mekan poster baskıları yapılmaktadır.

Mimari proje baskılarında kesintisiz güç kaynağımızla ve yedekli makinalarımızla, zaman ile yarışta risk yönetimini minimize eden firmamız, entegre sistemleri ile de fotoblok işlemlerinin süratle uygulanmasını sağlamakta ve çabuk, kaliteli ve risksiz bir hizmet sunmaktadır.

İç mekanda eni 20 cm'den 1,5 m'ye, boyu 15 metreye kadar tek parça fotoğraf kalitesinde baskı yapılabilmekte ve 600 -1200 dpi çözünürlük ile yazılarda, keskinlik renklerde mükemmel sonuçlar alınmaktadır, Daha iyi sonuç alabilmek için dosyalara, doğru kalibre edilmiş ve baskı ile bire bir renk eşleşmesi olan ekranlarda profosyonel destek verilmektedir.
Bu sistemde, Mat kağıt, Parlak180gr. fotoğrafik kağıt, yapışkanlı folyo, ışıklı film ve germe vinyl gibi malzemelere baskı yapılmaktadır.

plotkodak.jpg
Baskı makinesi

iç mekan baskılar kısa süreli olarak dış mekanda da laminasyon yapıldıktan sonra kullanılabilir. Uzun süreli kullanımlarda ise dış mekan solvent baskı ile baskı yaptırmak gereklidir.

Uygulama Yaptığımız Alanlar

Eğitim Posterleri
Kongre posterleri
Mimari projeler
Yarışma projeleri
Fuar displayleri

Dekorasyon amaçlı baskılar
Matbaa Prova çıkışları
Vinyl Kırlangıç baskı
Yer grafikleri
Pencere grafikleri
Yapışkanlı etiket baskıları

Işıklı pano baskıları
Fotoğraf büyütmeleri

Fotoğraf sergileri
Stüdyo fotoğrafları

Resim reprodüksiyonları
Yağlıboya reprodüksiyon (Tuval)

 

odtumim1.jpg odtumim2.jpg

Odtü Mimarlık Fakültesi ilkler sergisi (baskı, fotoblok ve kaplama)


havelsan1.jpg havelsan2.jpg
150x600 cm Havelsan duvar panoları (baskı ve uygulaması)

diğer örnekler